Гумові чоботи

чоботи гумові оптом фіолетові

Широкий вибір – це чудово. Але у великій кількості пропонованих моделей часом буває складно вибрати найкращі, якісні та довговічні вироби взуття. Тому, перш ніж купити гумові чоботи, давайте розберемося, на що потрібно звертати увагу при виборі.


Підошва

1. Обов’язково уважно огляньте підошву. У гумових чобіт підошва повинна бути рельєфною, з малюнком який виділяється  для хорошого зчеплення з мокрою поверхнею. Крім того, підошва таких чобіт повинна добре гнутися.
2. Кожен чобіт потрібно уважно оглянути на предмет наявності механічних пошкоджень на поверхні: тріщини, складки, подряпини, роздутості на виробах неприпустимі.
3. Наявність сірого нальоту на поверхні чобіт говорить про низьку якість матеріалу.
4. Перевірте якість шва на задній частині чобіт і герметичність з’єднання підошви з основною частиною чобота.
5. Особливо уважно слід вибирати комбіновані гумові чоботи: потрібно перевірити якість швів, що з’єднують гумову і текстильну частини, якість матеріалу на халяві.
6. Уважно огляньте чоботи: вони не повинні відрізнятися по висоті більше, ніж на 4 – 8 мм.
7. Звертайте особливу увагу на розміри гумових чобіт: моделі без утеплювача краще брати на 1 розмір більше, ніж ви зазвичай носите, щоб була можливість піддягнути в них теплий носок. Моделі з утеплювачем підбирайте на 0,5 розміру більше, щоб нозі було максимально комфортно. Гумові чоботи не повинні щільно облягати ногу.
8. У сучасних чобіт не повинно бути занадто сильного, неприємного запаху. Легкий запах гуми є нормальним.
9. Якщо чоботи мають яскравий малюнок, зверніть увагу на якість фарби: кольору скрізь повинні бути однаково яскравими і на чоботі не повинно бути патьоків.

Красиві чоботи

Вибираючи гумові чоботи в Інтернет магазині, не «ведіться» на занадто дешеві товари – швидше за все вони будуть низької якості. Купуйте тільки через перевірені магазини, такі як manyshoes.com.ua, звертайте увагу на повноту інформації про товари, а також не соромтеся задавати менеджерам уточнюючі питання.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.