Торгова марка «Gipanis» є Українським виробником взуття і вже дуже багато років виробляє якісне взуття і продає його по всій Україні та закордон. Ми являємся представником офіційного сайту та здійснюємо продаж взуття ГІПАНІС через інтернет магазин http://manyshoes.com.ua. Як високоякісний виробник взуття Gipanis має свої колодки і свою розмірну сітку.

Взуття торгової марки «Gipanis» виготовляється по метричній системі вимірювання стопи. У міліметрах вимірюється довжина стопи, яка відповідає розміру взуття. Визначити розмір стопи дуже просто, скористайтеся деякими усім відомими порадами і ви самостійно і безпомилково визначите свій розмір.

Заміри бажано провести в другій половині дня, так як стопа до вечора збільшується. Можна проводити замір на босу ногу, але багато фахівців у цій галузі рекомендують надіти тонкий або середній носок. Радимо вам поміряти обидві ноги, (так як отриманий результат може відрізнятися) після виміру вибрати більше значення. Деякі виробники радять округляти до п’яти мм отриманий вами результат, але якщо ви робите замір з носком, то округляти не потрібно.

Візьміть чистий аркуш паперу і покладіть на підлогу, далі поставте ногу на лист і олівцем обведіть контур, злегка нахиляючи олівець, як показано на малюнку 1. Потім потрібно визначити довжину стопи. Візьміть лінійку або сантиметр і прикладіть до найдальших точок, як показано на малюнку 2. Отриманий результат в сантиметрах, ви можете перевірити по таблиці розмірів взутті. Пам’ятайте, що українські розміри відрізняються від європейських і від російських розмірів.

таблица размеров обуви

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.