спортивне взуття оптомЯк відомо спортивне взуття в наш час користується великою популярністю, не залежно від віку. Звичайно ж до спортивного взуття можна віднести різні види взуття, але найбільш поширеними серед них – це кросівки і кеди про які ми сьогодні і поговоримо.

Кросівки можна віднести як до спортивного взуття так і до повсякденного, адже кросівки зараз користуються великою популярністю серед населення. Так наприклад, зараз дуже модно ходити в кросівках на м’якій товстій підошві, які підходять під будь-який одяг і прикрашають зовнішність споживача, особливо якщо це кросівки яскравих кольорів. Кросівки також можна віднести до повсякденного взуття, оскільки в них дуже комфортно і легко. На сьогоднішній день дуже багато різновидів кросівок. Так, можна зустріти чотири види кросівок: футбольні, бігові, баскетбольні і тенісні.

Кросівки для бігу у футбол виробляються з різного матеріалу, це залежить від того, де саме футболісти гратимуть. В основному для виробництва таких кросівок використовується натуральна або штучна шкіра. Характерною особливістю для футбольних кросівок є шипи на підошві. Кількість шипів коливається від 6 до 12, які дозволяють футболісту не ковзати на газоні під час гри і забезпечити безпеку футболістові.

У кросівках для баскетболу обов’язково має бути присутня амортизація і висота у них повинна бути набагато вище звичайних кросівок, яка забезпечує додаткову стійкість баскетболіста під час гри, стрибків і бічних навантаженнях при переміщенні. Виробляються такі кросівки з натуральної та штучної шкіри або сітчастого матеріалу.

Кросівки для бігу в порівнянні з іншими видами кросівок повинні бути максимально зручними та легкими. Структура кросівок для бігу складається з гнучкого носка і жорсткою п’ятою. Спортивне взуття такого виду можна зустріти як в спеціальних фірмових магазинах так і на ринках. Зазвичай такі кросівки виробляються з матеріалу (тканини), щоб нога дихала. Підошва м’яка і створена таким чином, щоб пружинити при інтенсивному бігу.

Для тенісних кросівок головною умовою є надійна фіксація гомілковостопного суглоба і стійкість. Підошва у тенісних кросівок повинна бути міцна, щоб захищала ноги при стрибках. Носок і п’ята у тенісних кросівок повинна бути ущільнена, щоб збільшувала амортизацію моделі. Такі тенісні кросівки виробляють зі шкіри та нейлонових вставок для кращої вентиляції.

Шановні оптовики, відвідавши наш інтернет – магазин взуття оптом «Багато Взуття», ви знайдете великий асортимент кросівок від найменших розмірів і до найбільших. Крім кросівок в нашому магазині можна буде знайти і дуже багато іншого взуття на всі сезони.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.