Широкий асортимент чоловічого взуття в нашому магазині підбирався на основі поточного попиту з урахуванням майбутніх тенденцій. Модельний ряд орієнтований на активних і енергійних чоловіків, яким небайдужий стильний гардероб, а взуття, як відомо, завжди відігравала важливу роль у фінальному образі.

Ми співпрацюємо більш ніж з десятьма виробниками, щоб надати Вам можливість купити оптом взуття кращих брендів і перевірених часом марок. Наші партнери використовують у виробництві використовує тільки екологічно чисті матеріали і передові технології швейної промисловості, і якість наданої нами продукції гарантовано багаторічним досвідом відомих виробників. Таке взуття обов’язково порадує навіть самих вибагливих Ваших клієнтів насиченими кольорами, приємними текстурами, комфортом і фасонами на будь-який витончений смак.

Постачальники взуття часто допускають критичну помилку, орієнтуючись тільки на оптових або роздрібних покупців. Але ми, навпаки, працюємо з усіма категоріями замовників, включаючи дрібні оптові закупівлі. Ми цінуємо кожного клієнта, тому йдемо назустріч і надаємо можливість купити взуття оптом саме в тому обсязі, який Вам необхідний виходячи з масштабів Вашого бізнесу і попиту на конкретну модель в конкретних умовах.

Відповідно обсягом замовлення змінюється цінова політика: купити взуття оптом вигідніше, ніж в роздріб, так як ціна пари у великій партії, природно, буде нижче. Термін доставки визначається місцем розташування Вашого міста, однак практично не перевищує триденний інтервал. Пам’ятайте, що ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.