зимове взуття 2018

Що нам готує майбутній 2018 рік

Рік вже розпочався і саме час побалакати, що він нам приготував. Які модні тенденції взуття на 2018 рік. У зв`язку з цим усі магазини чекають нових постачань. Тенденції взагалі диктують такі модні будинки, як Gucci, Versace, та багато інших торгівельних брендів.
Які нововедення слід очікувати? Як завжди модними залишаться підбори. Це дуже стильно і актуально. Різниця може бути лише у вигляді підборів.

В цому сезоні перевага віддаеться масивності і стійкості. Враховуючі цей факт дозволяється вдягати зручне взуття і залишатися наймоднішою. Цей тип взуття виглядає дуже яскраво в ньому зручно пересуватися без остраху, як на шпильці. Особливо цій новині зрадіють міські модниці. Тому що є велика різниця у чому бігати цілий день по підприємству.

Взагалі в цому році моду задають широкі і геометричні підбори. Вони лише на перший погляд виглядають грубими. Насправді, це дуже жіночно і підкреслює довжину ніжки. Також актуально буде тракторна підошва, будь-якої висоти. Це повернення в минуле є підтвердженням правдивого висловлювання, що нове, це добре забуте старе.

Цілком можливо в такому разі очікувати повернення білих підошв, по типу манки. Хоч це і звучить дивно, але вже є і такий напрямок. Де інде особливо у великих містах бачимо дівчат у масивних чоботах на білій підошві. Це звичайно не те що було раніше але дуже схоже.
Окрім підборів залишаться модними чоботи з загострєнними носами. Є багато рішень, які беруть за основу вже відоме, а використовують зовсім по-іншому.

В цьому році модельєри пропонують повернути все забуте, старе і використати його по-новому. Ось вам і модні тенденції взуття на 2018 рік. Вірити в це, чи ні, справа ваша. Поживемо-побачимо, але нами бралася за основу лише достовірна інформація і висновки самих компитентних джерел.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.