Модні тенденції взуття на 2018 рік

купити взуття оптом хмельницький

Європейські столиці моди на показах дали нам багато варіантів взуття, настільки різного по стилю і кольору, що цього буде досить для будь-якого приводу чи настрою. Подіумні покази ще продовжуються. Та уже сьогодні серед головних модних тенденцій на 2018 рік можна виділити наступне: блискучі туфлі та босоніжки, обсипані срібним піском, широкий каблук, лаковане взуття, квітковий принт.

Квітковий принт(«мастхев») у 2018 році залишається популярним не лише для одягу, а і взуття. Визначається стиль яскравими соковитими, а також заплутаними квітковими тропічними візерунками, польовими квітами в акварельній техніці або 3D.

Біле взуття в тогорічному сезоні поступово почало входити в моду знову, але в цьому році цей тренд стане суперактуальним. Підкреслить елегантність, додасть святковості.

Акцентом будь-якого образу (якщо не боїтесь експериментувати) буде взуття з блискітками, паєтками, стразами. Для людей, які полюбляють виключно класичний стиль, такі яскраві впровадження можна залишити лише на вечір. Хоча відомі стилісти дуже сміливо поєднують таке взуття навіть зі спортивним стилем.

Від високих чобіт по коліно до зовсім коротких моделей по щиколотку, такий експеримент сьогодні в модній індустрії. Комбінувати сміливо можна шкіру і лак, шнурівки і ремені, глянцеві з матовими фактурами, рифлені та гладкі. Відомі будинки моди роблять акцент на взутті зі шкарпетковою частиною.

Знову буде актуальним і ковбойський стиль. Грубі, часом агресивні, чоботи залишаються в тренді, а також додадуться до них ботильйони та туфлі в цьому ж стилі.

На горизонті моди знову лаковані туфлі, чоботи, броги. Вони дадуть можливість підкреслити жіночність та елегантність.

Шкіра залишається в тренді, особливо лакована. Замшеві вставки посилюватимуть ефект вишуканості. Еталоном стилю будуть і туфлі-човники. Завжди виглядатимуть ефектно. У світі високої моди вони в оксамитовому кольорі.

В тренді сьогодні взуття з широким стійким каблуком, середнім по висоті. Він підійде практично під будь-який стиль і гардероб, додасть зручності. Туфлі, босоніжки з каблуками з прозорого пластику, прикрашені різнобарвними камінцями, користуватимуться цьогоріч загальною увагою. Головне в моді 2018 року-це індивідуальність.

  Тому зволікати з покупкою нової пари такого різного по фактурі взуття просто не варто. На майбутні сезони ці модні тренди будуть також актуальними.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.