Безмежно раді бачити Вас на сторінках нашого оптового інтернет магазину manyshoes.com.ua!

інтернет магазин взуття хмельницькийЯкщо Ви потрапили до нас в магазин і зараз читаєте ці рядочки тексту, це означає, що Вам потрібно купити недороге взуття великим або дрібним оптом з Хмельницького. Не покидайте сайт, у нас Ви знайдете багато взуття, це саме те що Вам потрібно!

У нас Ви зможете придбати:
-Дешеве взуття оптом.
-Дитяче взуття оптом хмельницький
-Жіноче взуття оптом.
-Купити оптом чоловіче взуття

Багаторічний досвід торгівлі на ринку Хмельницького в оптових продажах взуття для всієї сім’ї, дозволив нам зібрати в один інтернет магазин розкішну колекцію взуття дуже гарної якості і, що саме головне на нашу думку, доступне взуття від українського виробника. Усі ці обставини сприяють для задоволення усіх бажань навіть самих примхливих і вимогливих покупців. Тільки у нашому магазині Ви можете купити оптом взуття через інтернет, які завоювали довіру багатьох покупців, і нові моделі взуття- новинки взуття 2017, яким ще належить підкорити серця споживачів.

Широкий асортимент магазину manyshoes.com.ua пропонує різні категорії цін, які прийнятні для кожного з наших численних клієнтів та партнерів. Простою мовою кажучи, купити взуття оптом за цінами виробника – понад усе.
Як Ви вже мабуть зрозуміли, ціна – це те, що вигідно виділяє оптовий інтернет магазин взуття manyshoes.com.ua із великої кількості оптових постачальників взуття.

Ми гарантуємо, що ціни в нашому онлан магазині Вас доволі приємно здивують та дійсно порадують. Ми ніколи не завищуємо ціни на взуття, для того щоб наші клієнти в цьому ні хвилини не сумнівалися, в каталозі прописані всі оптові ціни на взуття станом на сьогоднішній день. Ви завжди зможете переконатися в цьому, проглянувши усі сторінки та категорії сайту.

Для постійних клієнтів та крупнооптових покупців можливі знижки, які допоможуть Вам значно знизити загальну вартість усього товару. Також просимо звернути увагу, що наша компанія буде проводити акції, по результатам яких Ви отримаєте знижену ціну за партію взуття з певної категорії товарів або безкоштовну доставку.

Наші клієнти – хто вони?

Наші клієнти – ділові зайняті люди, які дуже цінують свій дорогоцінний час і вміють дійсно економити гроші.

Власники бутиків взуття в Україні та країн СНД.
Власники взуттєвих магазинів та магазинів одягу та аксесуарів.
Власники торгових точок на речових ринках районних і обласних центрів.
Підприємці-початківці, які шукають дійсно надійного партнера для співпраці, який відкриє перед ними світ взуттєвого бізнесу.
Групи осіб, організатори, які здійснюють спільні покупки взуття.

Ви, не відкладайте на потім, прямо зараз також ставайте нашим клієнтом, поповнивши широкі ряди наших гарних партнерів по бізнесу у сфері взуття. Для цього Вам всього необхідно зв’язатися з нашим менеджером-власником по телефону, замовити товар в інтернет магазині або надіслати замовлення на пошту вказуючи артикули.

Оплата за товар здійснюється перерахунком коштів на карту банку або на відділенні перевізника з послугою “наложенний платіж”. Доставка замовлень здійснюється протягом 2-3 днів після оформлення в будь-який регіон України за допомогою перевірених і надійних перевізників. В окремих випадках замовлення може бути відправлене попутним грузом, але при умові повної предоплати.

Основні принципи роботи магазину manyshoes.com.ua:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта в кожному окремому випадку.
Продаж взуття тільки високої і перевіреної якості.
Постійне оновлення асортименту взуття, регулярне поповнення на складі товару.
Грамотна та своєчасна робота з клієнтами.
Доступні ціни і гнучка цінова політика за рахунок постійних знижок і акційних пропозицій.
Обов’язкове виконання всіх взятих на себе зобов’язань.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.