Гумове взуття

Взуття, це така річ, по якій можна визначити основні складові характеру людини, її спосіб життя та вид діяльності. Не дарма є такий вислів – «Поглянь на взуття людини та визначиш чим вона займається, охайна вона чи ні». Тому, до вибору таких аксесуарів треба підходити відповідально та обдумано.

Останнім часом гумове взуття набуває популярності, особливим попитом воно користується весною та осінню. Сапожки чи чобітки, виготовлені із гуми, зможуть:

  • захистити Ваші ніжки від промокання, води та грязі;
  • здатні створити унікальний образ:
  • зможуть підкреслити індивідуальний стиль.

Купуючи гумове взуття, врахуйте, воно повинно відповідати формі та розміру ноги, бути легким, зручним та гнучким. Воно може відрізнятися за функціональністю: бути для робочого призначення, виконувати захисну функцію, використовуватись за естетичним призначенням.  Також цей гумовий аксесуар буває:

  • жіночий;
  • чоловічий;
  • дитячий;
  • підлітковий;
  • молодіжний.

При виготовленні взуття, використовують різні види виробництва. Наприклад, калоші виготовляються методом штампування, тому вони бувають неохайні та підходять в основному для робіт на дачній садибі та на городі. Склеюються туфлі та чобітки, на такому виробництві все здійснюється вручну, таким чином, такі вироби користуються особливим успіхом. Ще більш якісними є вироби, які здійснюються методом утворення вулканізації та зовнішнього виробництва. Також можливе використання латексного методу, при такій роботі вироби виходять легкі та зручні.

Основні матеріали для виготовлення: гума та ПВХ, можливе використання текстилю

Різновиди взуття із гуми здатні здивувати навіть найзавзятіших модників, тут чобітки, сапожки, туфлі, кросівки, тапочки. Жінки останнім часом купують туфлі та ботики, також калоші з лаковим покриттям, які дуже зручні в грязь та слякоть. Ніяк не обійтись в таку погоду без дитячих чоботів, не можна уявити дитину, яка не бігає по калюжах. Кольорова палітра здатна здивувати кожного, наприклад, можна придбати гумове взуття одного кольору, а можна проявити фантазію і купити різнобарвне чи в полоску, з квіточками чи геометричним малюнком. Підбори для жіночого взуття також на різний смак, наприклад, туфлі з гуми, з лаковим покриттям на великих підборах, мало хто відрізнить, на перший погляд, від натурального лаку

Останнім часом молодіж компоную не тільки кросівки з джинсами, а й з костюмами та юбками, також добре виглядає компонування гумових туфель із діловими костюмами та спортивними платтями. Проявіть увагу і Ваш стиль стане унікальним.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.