05 Кві 2017
Квітень 5, 2017

Чоловіче взуття оптом

0 Comment

чоловіче взуття оптомЧоловіче взуття оптом для літа, зими або демісезонне завжди є об’єктом підвищеної уваги сильної половини людства, це дуже важлива частина їх гардероба. Всім відомо, що жінки часто формують першу думку про чоловіка саме за виглядом та станом його взуття. Тому, до його вибору і догляду варто підходити відповідально. Але скільки ж пар взуття необхідно чоловікові, щоб бути готовим до будь-яких обставин? Насправді не так багато. Дві-три пари взуття на сезон цілком можуть задовольнити потреби чоловіка в цій частині гардероба. Головне, щоб ці пари були різних стилів: спортивного, casual та класичного.

Якщо говорити про літнє взуття, що зараз особливо актуально, то особливо популярне чоловіче взуття оптом для спекотної жари – снікери. У нас їх досить часто називають кедами. Вони універсальні, і носити їх можна з чим завгодно. Колірна гамма кедів на стільки різноманітна, що будь-який бажаючий знайде пару до смаку.

Безсумнівно, жоден чоловік не уявляє літо без пари зручних і легких кросівок. І чим вони легше і дихає матеріали, тим краще. Тут не можна не згадати про чудову модель кросівок від української фабрики Gipanis з технологією, що дозволяє кросівку обволікати ногу за типом носка. А в поєднанні з надлегкими, але міцними дихаючими матеріалами, кросівок практично не відчувається на нозі. Саме ця модель кросівок на стільки припала до смаку усім користувачам, що привела Gipanis до високої нагороди в взуттєвої промисловості.

Чоловіче взуття оптом від Gipanis – це універсальне і найпопулярніше літнє взуття для хлопців і чоловіків. Чому? Швидше за все, тут зіграло роль відразу кілька важливих факторів: ці кросівки, безумовно, гарні, в них дуже зручно, і, що найголовніше, вони відмінно поєднуються з багатьма типами одягу. Сміливо замовляйте Gipanis взуття оптом, не пошкодуєте.

Не менш універсальне чоловіче взуття оптом для літніх днів – топсайдери. Однак найкраще їх носити з шортами. Топсайдери неймовірно схожі на мокасини і лофери, так, що не досвідчене око і зовсім відмінностей не виявить. Виробляють їх на жорсткій рифленій підошві і можливо на шнурках, що оперізує ногу по периметру для кращої фіксації. Причому всі ці відмінності дуже важливі, тому що спочатку топсайдери створювалися як взуття для яхтсменів і лише потім набули популярності у простих покупців.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.