04 Лис 2017
Листопад 4, 2017

Бурки жіночі

0 Comment

Бурки жіночі.

Сучасні Жіночі бурки – це зручне та практичне взуття, яке набуває сьогодні все більшого попиту. Незважаючи на свою багатовікову історію,традиційні бурки повертаються і входять до трендів світовій моди.
Бурки для жінок – це автентичне зимове взуття і креативна альтернатива звичним чобіткам та черевикам.

Що таке бурки?

Зимові бурки – комфортне взуття на суху та засніжену зиму. Виготовляється з тонкої натуральної повсті. Їх прототипом є валянки, а аналогією – австралійські уггі та ескімоські унти. У порівнянні з ними, силует бурок більш жіночий і елегантний. Вони акуратні за формою. Візуально зменшують розмір ноги. Легкі. М’які. Теплі. Особлива структура повстяного сукна зберігає ноги в сухості і відштовхую вологу від своєї поверхні. Забезпечуює їм здоровий мікроклімат і вільне дихання. Повстяні бурки добре зберігають тепло, захищають ногу від грибка і позитивно впливають на циркуляцію крові. Ці жіночі чобітки створюються з окремих частин вовняної тканини і: зшиваються кілька елементів, а потім їх з’єднують з підошвою. Всі шви для збереження тепла, а зараз і для краси обшиваються шкіряними смугами. Шкірою обробляються шкарпетки і запятник чобота. Це допомагає уникнути намокання і робить взуття більш довговічним.

Які фасони сучасних бурок?

Класичні моделі бурок мають білий, чорний, темно-коричневий кольори. Усередині повністю встелені натуральним або синтетичним хутром. Висота їх халяв – коротка (по кісточку), або заввишки середини гомілки. Можуть застібуватися на застібку «блискавка», не мати застібок взагалі, або регулюватися накладним хлястиком з липучкою. Поставлені на жорстку гумову, шкіряну, пластикову підошву. Мають демократичний та суворий дизайн без виразного декора.

Сучасні бурки – подібні за своєю конструкцією та внутрішньою обробкою традиційним, але більш креативні. Вони вільні в перевагах при виборі силуетів, стилів,кольорів, дизайну. Сьогодні для них не існує табу, або яких-небудь перешкод. Високі та низькі, яскраві та пастельні, однотонні або різнокольорові, з вишивкою чи малюнком – вибір великий і різноманітний.

Бурки жіночі – універсальне та виразне взуття в повсякденності для кожного віку і любих обставин. Має доступну цінову політику. Просте. Зручне. Дбайливе. Довговічне.
Купити Жіночі Бурки в Україні оптом за оптимальними цінами та в широкому асортименті – пропонуємо в нашому сучасному інтернет-магазині.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.